Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Podziel się:

Podziel się:

Jeff Taylor w Zespole Szkół w Warpunach

Uczniowie Zespołu Szkół w Warpunach mieli okazję wziąć udział w lekcji języka angielskiego , którą poprowadził Jeff Taylor, native speaker pochodzący ze Stanów Zjednoczonych.

W ostatnim tygodniu marca, w Zespole Szkół w Warpunach gościem był Jeff Taylor, native speaker, nauczyciel języka angielskiego i dyrektor jednej ze szkół językowych w Olsztynie, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji dwóch projektów, w których biorą udział uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej (”English Club” -projekt finansowany przez Nidzicką Fundację Rozwoju „Nida”) oraz uczniowie klasy 3 gimnazjum (Youngster - projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej). Spotkanie składało się z dwóch części w trakcie których gość spotkania przedstawił prezentację związaną z historią, geografią i kulturą Stanów Zjednoczonych oraz opowiedział wiele ciekawych historii związanych z tym kręgiem kulturowym. Ponadto zostały przeprowadzone przez niego zajęcia lekcyjne, w których główny nacisk położono na rozwijanie i doskonalenie umiejętności konwersacji. Ostatnim elementem spotkania był występ wokalny, w którym zaprezentowali się zarówno uczniowie szkoły wykonując piosenki anglojęzyczne jak i zaproszony gość.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Wojtek Samborski oraz opublikowany na portalu Sorkwity: Spotkanie Jeffa Taylora z uczniami Zespołu Szkół w Warpunach
Oceń artykuł:

(0)