Poniedziałek, 22 października 2018. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Jasełka w przedszkolu "SŁONECZKO" w Rozogach

Jasełka w Niepublicznym Przedszkolu w Rozogach "SŁONECZKO"

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie. Domowa krzątanina, zakupy, porządki, zapach pierników i świerkowych gałązek, błyszczące kolorami świecidełka i wystawy sklepowe towarzyszą grudniowym wystrojom. Okres ten uwielbiają dzieci z przedszkola w Rozogach „SŁONECZKO”, które przygotowują ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne i uczą się kolęd, pastorałek, wierszy o tematyce bożonarodzeniowej. W życiu przedszkolaka dzieją się wtedy rzeczy magiczne..

18 grudnia w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadziło wszystkich przedstawienie "Zwierzątka w drodze do Betlejem..." zorganizowane przez panie oraz wspaniałych ich podopiecznych.
Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Za sprawą naszych małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Betlejem. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odgrywali swoje role we wspaniałych strojach.

Nasze wspaniałe pociechy zaprezentowały również piosenkę w języku angielskim p.t. „CHRISTMAS TREE” oraz taniec Świętego Mikołaja do melodii „ Jingle Bells”.


Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy dyrektor przedszkola wraz z całym personelem!!!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Niepubliczne Przedszkole w Rozogach Monika Jaworska oraz opublikowany na portalu Sorkwity: Jasełka w przedszkolu "Słoneczko" w Rozogach
Oceń artykuł:

(0)