środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Native speaker gościem uczniów z Warpun

2017-09-30 18:14:58 (ost. akt: 2017-09-30 18:40:42)

Autor zdjęcia: Wojtek Samborski

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w Szkole Podstawowej w Warpunach zorganizowano szereg działań związanych z tym dniem.

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych w Szkole Podstawowej w Warpunach gościem był native speaker, Robert Pine mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu Youngster, w których biorą udział uczniowie klasy 3 gimnazjum (projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej) oraz podsumowania zakończenia realizacji programu English Club, w którym brali udział uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej (projekt finansowany przez Nidzicką Fundację Rozwoju „Nida”).

Spotkanie składało się z trzech części, w trakcie których gość spotkania przedstawił prezentację związaną z historią, geografią i kulturą Stanów Zjednoczonych oraz opowiedział wiele ciekawych historii związanych z tym kręgiem kulturowym. Ponadto zostały przeprowadzone przez niego zajęcia lekcyjne, w których główny nacisk położono na rozwijanie i doskonalenie umiejętności konwersacji.

W związku z obchodami Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie klasy 3 gimnazjum wykonali także szereg gazetek ściennych, które przedstawiały informacje związane z wybranymi językami obcymi oraz nakręcili krótki film reklamujący Europejski Dzień Języków Obcych. Wszystkim zaangażowanym w realizację i pomoc w przygotowaniach powyższych uroczystości należą się gorące słowa podziękowania.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages