Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Wyjazdy nauczycieli w ramach programu Erasmus+

2017-09-15 12:11:53 (ost. akt: 2017-09-15 12:20:49)

Autor zdjęcia: Wojtek Samborski

Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Warpunach, w ramach programu Erasmus+, wzięli udział w letnich kursach językowych w miejscowości Oxford.

W ramach realizacji programu Erasmus + , 4 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Warpunach , wzięło udział w wakacyjnych kursach języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. Wojciech Samborski uczestniczył w kursie metodycznym dla nauczycieli języka angielskiego, dzięki któremu wzbogacił swoją wiedzę metodyczną z zakresu metodyki nauczania tegoż języka. Ponadto nawiązał w trakcie kursu nowe kontakty z uczestnikami szkolenia, co w przyszłości będzie owocowało nawiązaniem współpracy w realizacji wspólnych projektów.

Pozostali uczestnicy mobilności tj. Beata Gołębicka, Irena Świder oraz Radosław Konieczny skorzystali z formy nauki i doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Oni również znacząco wzbogacili swoją wiedzę o świecie, z uwagi na codzienny kontakt z przedstawicielami innych nacji oraz rodowitymi Brytyjczykami, a także przez uczestnictwo w wycieczkach oraz formach aktywności organizowanych przez szkołę. Nabycie dodatkowych umiejętności językowych w sposób znaczący podniesie też ich jakość pracy.

Po zakończonych mobilnościach nauczyciele realizujący program Erasmus+ przystąpili do drugiego etapu tj. wykorzystania nabytych wiadomości i umiejętności w trakcie szkoleń oraz upowszechniania ich wśród społeczności szkolnej i lokalnej. Zamierzają także podzielić się wiedzą z nauczycielami swojej szkoły, uczniami, rodzicami oraz mieszkańcami gminy poprzez zorganizowanie spotkań, konferencji oraz szkoleń dla chętnych osób. Ponadto zaplanowano szereg imprez i wydarzeń, które mają służyć upowszechnieniu i zainteresowaniu się tą tematyką wśród mieszkańców gminy Sorkwity.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: warpuny

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages