środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Spotkanie Jeffa Taylora z uczniami Zespołu Szkół w Warpunach

2017-04-05 19:19:40 (ost. akt: 2017-04-05 19:25:49)

Autor zdjęcia: Wojtek Samborski

Uczniowie Zespołu Szkół w Warpunach mieli okazję wziąć udział w lekcji języka angielskiego, którą poprowadził Jeff Taylor, native speaker pochodzący ze Stanów Zjednoczonych.

W ostatnim tygodniu marca odbyło się spotkanie w ramach realizacji dwóch projektów, w których biorą udział uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej (”English Club” - projekt finansowany przez Nidzicką Fundację Rozwoju „Nida”) oraz uczniowie klasy 3 gimnazjum (Youngster - projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej).

Spotkanie składało się z dwóch części w trakcie których gość spotkania przedstawił prezentację związaną z historią, geografią i kulturą Stanów Zjednoczonych oraz opowiedział wiele ciekawych historii związanych z tym kręgiem kulturowym. Ponadto zostały przeprowadzone przez niego zajęcia lekcyjne, w których główny nacisk położono na rozwijanie i doskonalenie umiejętności konwersacji. Ostatnim elementem spotkania był występ wokalny, w którym zaprezentowali się zarówno uczniowie szkoły wykonując piosenki anglojęzyczne jak i zaproszony gość.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages