Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu "SŁONECZKO" w Rozogach

2016-11-13 22:08:28 (ost. akt: 2016-11-13 22:15:11)

Autor zdjęcia: Niepubliczne Przedszkole w Rozogach Monika Jaworska

Dzieci z Przedszkola "SŁONECZKO" w Rozogach mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość, jaką bez wątpienia było Pasowanie na Przedszkolaka.

Dzieci wcieliły się w role małych aktorów i zaprezentowały krótki występ artystyczny przygotowany wspólnie z wychowawczyniami. Na tle pięknej dekoracji przygotowanej przez panią Tereskę prezentowane były wiersze, piosenki oraz tańce naszych przedszkolaków.

Punktem kulminacyjnym tej uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersiach, był moment pasowania, którego, dotykając wielkim ołówkiem, dokonał Józef Maciejewski, wójt gminy Sorkwity.
Oprócz ślubowania dzieci, przysięgę złożyli też rodzice. Na znak przyjęcia dziecka do grona przedszkola, każdy z milusińskich otrzymał dyplom i słodycze, które zostały ufundowane przez rodziców. Natomiast przybyli goście wójt gminy Sorkwity, Józef Maciejewski, dyrektor Zakładu Obsługi Szkół, Małgorzata Tumińska oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sorkwitach, Wojciech Gniady również obdarowali naszych przedszkolaków prezentami.

O najmłodszych mieszkańcach miejscowości Rozogi, nie zapomniała sołtys Małgorzata Damięcka, która przyniosła smakołyki z okazji ich święta. Niemałą niespodziankę maluchom sprawiła dyrektor przedszkola, wręczając pyszny tort, który wszyscy mieli okazję skosztować podczas poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Od tej pory z wesołą piosenką na ustach: „Do przedszkola idzie maluch...” wszystkie pasowane przedszkolaki z wielką ochotą przybywają do przedszkola "SŁONECZKO" w Rozogach.

Monika Jaworska, Niepubliczne Przedszkole w Rozogach


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: p

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages