Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Unijne projekty w Warpunch

2016-09-22 09:23:34 (ost. akt: 2016-09-22 09:42:55)

Autor zdjęcia: Wojciech Samborski

W Zespole Szkół w Warpunach w bieżącym roku szkolnym rozpoczęto realizację 3 projektów unijnych : programu Youngster, Erasmus+ i Small Grants.

Pierwszy z nich jest skierowany do uczniów klas trzecich gimnazjum w ramach wyrównywania szans edukacyjnych młodzieży z obszarów wiejskich i dotyczy dodatkowych zajęć języka angielskiego, które mają na celu rozwijać zdolności językowe jego uczestników. Koordynatorem projektu jest Wojciech Samborski.

Kolejny z nich Erasmus+ jest skierowany do nauczycieli, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego oraz pogłębienia wiedzy i umiejętności z zakresu metodyki nauczania tegoż języka. Dlatego też w bieżącym roku szkolnym trójka nauczycieli weźmie udział w kursach doskonalących znajomość językową, a dwoje nauczycieli języka angielskiego będzie pogłębiać swoje kompetencje metodyczne. Wszyscy uczestnicy projektu wezmą udział w planowanych mobilnościach w wybranych przez siebie szkołach językowych w Wielkiej Brytanii. Koordynatorem projektu jest Wojciech Samborski

Ostatni z programów Small Grants adresowany jest do uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej, którzy będą realizowali ten grant na dodatkowych zajęciach języka angielskiego. Koordynatorem tego projektu jest Kornelia Lemecha we współpracy z Wojciechem Samborskim.
Należy także podkreślić fakt, że realizacja powyższych programów stała się możliwa dzięki zaangażowaniu i zainteresowaniu środowiska nauczycielskiego i uczniowskiego oraz wydatnej pomocy i współpracy z samorządem gminy Sorkwity, który wspomagał uczestników programu w formie finansowej i logistycznej na etapie jego przygotowań i realizacji.

Wojciech Samborski

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: warpuny

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages