Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

2016-07-20 08:00:00 (ost. akt: 2016-07-20 08:14:42)

Autor zdjęcia: GOK Sorkwity

Wystawa w Sorkwitach tradycyjnie przyciągnęła wielu miłośników czworonogów. Zgłoszono ponad 90 psów w różnych kategoriach. Dominowały piękne, dostojne owczarki niemieckie długowłose, owczarki staroniemieckie, chińskie grzywacze, jamniki królicze szorstkowłose, buldogi francuskie, po miniaturowe yorki.

— Wybór był niezwykle trudny – taką opinię wyrazili sędziowie wystawy Marina Pyshko i i Ineta Valdava, które przyjechały do nas z Łotwy.
Zwycięzcą konkursu został: Rammsztein Wolf- Gang - owczarek niemiecki długowłosy, na drugim miejscu znalazła się Balbina Juszki Asmen - buldożek francuski, best publiczności otrzymał owczarek staroniemiecki Quardian Herbu Czarny Wilk.

Wystawie towarzyszył poczęstunek: kawa, herbata, napoje oraz domowe ciasta przygotowane przez radę sołecką z Sorkwit. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu ,,Kontrakt” z Piecek.

Barbara Kotlińska, sołtys sołectwa Sorkwity pragnie podziękować za pomoc w organizacji tej imprezy następującym osobom: Małgorzacie Rzekanowskiej, Danucie Kozak-Ławińskiej, Marioli Plichcie, Mariannie Kordal, Bożenie Salwie, Urszuli i Gerhardowi Kijewskim, Danucie Łoniewskiej, Agnieszce Sienickiej, Krystynie Goch, Helenie Wordanieckiej, Sabinie Czamara, Józefowi Maciejewskiemu, Sławomirowi Malewskiemu, Henrykowi Kuzyk oraz pracownikom ZGK w Warpunach.
Wszystkim wystawcom serdecznie gratulujemy, dziękujemy sponsorom za wsparcie.

GOK Sorkwity

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages