Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Festyn Rodzinny w Przedszkolu w Sorkwitach

2016-06-02 19:13:50 (ost. akt: 2016-06-06 22:09:04)

Autor zdjęcia: GOK Sorkwity

Ostatnia niedziela maja w gminie Sorkwity zapoczątkowała szereg festynów rodzinnych oraz imprez z okazji Dnia Dziecka.

Pierwszą taką imprezą, łączącą miniony Dzień Matki, Dzień Ojca z Dniem Dziecka, zorganizowało Przedszkole Niepubliczne w Sorkwitach „Nasze Pociechy”.

Impreza przebiegła pod hasłem „Rodzina, tu wszystko się zaczyna”. Czas, który rodzice spędzili ze swoimi dziećmi podziwiając ich występy, biorąc udział we wspólnych konkursach, bawiąc się z nimi, był bezcenny.

Było to niezwykle udane wydarzenie, pełne integracji, towarzyszyło mu dużo dobrej zabawy, a co najważniejsze cała sala rodziców "Naszych Pociech". Dopracowano każdy punkt programu: niezwykłe przedstawienie z elementami tańca robiło niesamowite wrażenie, rysowanie ze słuchu, rodzinne konkurencje przy stołach pełnych słodyczy, grochówce i grillu. W prawdziwie rodzinnej atmosferze, to zapewne miło spędzony czas.

Należą się słowa uznania Agnieszce Paradowskiej, dyrektor palcówki za realizację tego typu przedsięwzięcia. Także paniom: Katarzynie Łazowskiej, Katarzynie Świder, Sylwii Kondraciuk, które pełne charyzmy czuwały nad całością imprezy. To piękne, że w całość zaangażowali się również rodzice i sponsorzy.

Agnieszka Paradowska dziękuje sponsorom, rodzicom, którzy sami odnowili plac zabaw oraz przybyłym gościom: Józefowi Maciejewskiemu, wójtowi gminy Sorkwity, Marioli Plichta - przewodniczącej rady gminy, Bogdanowi Kossakowskiemu, radnemu powiatu, Małgorzacie Rzekanowskiej, sekretarz gminy.

GOK Sorkwity

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages