Zasłużone zwycięstwo wyjazdowe Fali Warpuny

2016-04-11 13:31:17(ost. akt: 2016-04-12 18:20:39)

Autor zdjęcia: Cezary Piotrowski

W niedzielę, 10.04.2016 Fala Warpuny rozgrywała ważny dla siebie wyjazdowy mecz w Kruklankach z miejscowym Startem. Żeby pozostać w walce o utrzymanie w lidze okręgowej, Fala musiała ten mecz wygrać i sztuka ta się jej udała.
Zawodnicy z Warpun odnieśli zasłużone zwycięstwo będąc w przekroju całego
spotkania zespołem lepszym. Co prawda w 10 minucie to Start Kruklanki prowadził po bramce Sebastiana Sochacza, ale już pięć minut później strzałem głową wyrównał Piotr Dołgosz.

W 20 minucie Start nie wykorzystał rzutu karnego, ale od tej pory to drużyna z Warpun posiadała przewagę, okraszoną bramką Piotra Piotrowskiego przy asyście Konrada Gorczycy po ładnej zespołowej akcji.
Do końca meczu Fala Warpuny miała jeszcze kilka wyśmienitych okazji do
podwyższenia rezultatu, jednak wynik już nie uległ zmianie.

UKS Start Kruklanki - KS LZS Fala Warpuny 1:2 (1:1).
Bramki: dla Startu: Sebastian Sochacz 10 min., dla Fali: Piotr Dołgosz 15 min., Piotr Piotrowski 54 min.

Fala : Bochno, Glinka, Trzciński, Dołgosz (84min.Służała), Bieluń (46min. Piotrowski), K.Graczyk, Paszkowski, Nowicki, Kurta (73min.M.Graczyk), Wójcik, Gorczyca.