Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Halloween w Zespole Szkół w Warpunach

2015-11-05 08:54:11 (ost. akt: 2015-11-05 09:22:36)

Autor zdjęcia: Wojciech Samborski

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w myśl zasady ,,jedna szkoła to jeden zespół" wspólnie przygotowali program obchodów Halloween.

W Zespole Szkół w Warpunach w ostatnim tygodniu października zostały zorganizowane i przeprowadzone zabawy związane ze świętem Halloween.
Uczniowie klas drugich oraz klasy trzeciej SP pod kierunkiem nauczycielki Korneli Lemechy bardzo chętnie pracowali podczas kółka j. angielskiego poświęconego tematyce Halloween. Entuzjastycznie podeszli do urządzenia upiornej lekcji, gdzie tworzyli lampiony z dyni według własnego pomysłu oraz żywo włączyli się w dyskusję na temat tradycji Halloween i chętnie zamieniali się w "upiorne" postacie, przygotowując się do sobotniego święta.

W klasie czwartej i piątej SP zaprezentowano pokaz strojów z okazji tego wydarzenia. Każdy z uczestników zaprezentował się w przygotowanym przez siebie kostiumie. Uczniowie także wypełniali przygotowane wcześniej przez nauczyciela Wojciecha Samborskiego karty pracy, oglądali krótkie filmy oraz rozwiązywali pytania i zagadki związane z tematyką. Następnie przeprowadzono quiz pytań w poszczególnych klasach, a ich uczestnicy byli nagradzani według zasady „cukierek albo psikus”.

Ostatnim elementem obchodów Halloween była prezentacja przygotowanego wcześniej filmu „Party at School”, który został nakręcony i zmontowany przez uczennice klasy trzeciej Gimnazjum przy życzliwej pomocy nauczyciela Mateusza Bijaczewskiego.
Wojciech Samborski


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska
Polub nas na Facebooku:

Źródło: warpuny

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages