Po słabej grze Fala Warpuny przegrywa w Lidzbarku Warmińskim z miejscową Polonią 2:0 (0:0).

2015-11-02 10:14:15(ost. akt: 2015-11-02 10:19:08)

Autor zdjęcia: Cezary Piotrowski

W sobotę Fala Warpuny rozgrywała ostatni mecz rundy jesiennej na pięknym obiekcie w Lidzbarku Warmińskim.
Niestety mecz ten drużynie Fali Warpuny zupełnie nie wyszedł i po słabym spotkaniu zawodnicy z Warpun przegrali z przeciętnym zespołem Polonii Lidzbark Warmiński 2:0, tracąc bramki w 56 i 90 minucie meczu. Słowa pochwały za sobotnie spotkanie należą się jedynie "warpuńskim" kibicom , którzy kolejny już raz licznie przybyli na wyjazdowe spotkanie i do ostatniej minuty meczu głośno dopingowali swoją drużynę.

Fala : Bochno, Dudkowski, J.Wójcik, Borowski, Bieluń (57min.Dołgosz), Paszkowski, Nowicki (46min.D.Ślązak), Gorczyca, D.Wójcik, Kurta (62min.K.Graczyk), Piotrowski.