środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

„Pasowanie na Starszaka-Przedszkolaka” w Warpunach

2015-10-27 13:18:08 (ost. akt: 2015-10-27 13:54:18)

Autor zdjęcia: GOK Sorkwity

Dnia 23.10.2015 r. o godz.15.00 w Niepublicznym Przedszkolu „Krasnale” w oddziale w Warpunach przy ul. Wolności 3, odbyło się uroczyste „Pasowanie na Starszaka-Przedszkolaka”.

Trzydzieścioro dzieci z grupy „Smerfy”, „Smerfy 1”- przystąpiło do uroczystych otrzęsin. Agnieszka Czamara - dyrektor szkoły, powitała licznie przybyłych rodziców oraz zaproszonych gości. W imieniu Józefa Maciejewskiego - wójta, uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Małgorzata Tumińska - dyrektor oświaty w gminie Sorkwity wraz z Barbarą Kotlińską – z Gminnego Ośrodka Kultury w Sorkwitach.

Przedszkolaki, zanim przystąpiły do uroczystego pasowania, zaprezentowały swój talent artystyczny recytując wiersze, śpiewając piosenki. Inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”, przeplatano szeregiem muzycznych elementów. Stroną artystyczną zajęła się wychowawczyni Marta Zembowska, muzyczną - Maja Zawalich. Serdecznie Paniom dziękujemy za dostarczone nam wspaniałe przeżycia. Główną część pasowania, odczytując słowa przysięgi przedszkolaków, przeprowadziła Agnieszka Czamara - dyrektor szkoły. Dzieci otrzymały także nagrody od przedszkola i wójta gminy Sorkwity.

Punktem kulminacyjnym uroczystości był tort (specjalnie przygotowany na tą okazję przez naszą pracownicę Maję Zawalich).
Gorące podziękowania składamy rodzicom, za tak liczne przybycie i przygotowanie uroczystości i poczęstunku. Dziękujemy również panu Wójtowi, że mimo niedyspozycji zdrowotnej, wsparł podarunkami naszych przedszkolaków. Nasze Panie Nauczycielki również zasługują na słowa uznania i podziękowania za miłe wrażenia i ogrom pracy włożonej w przygotowanie pasowania.
GOK w Sorkwitach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages