Fala Warpuny wygrywa z Vęgorią Węgorzewo 5:2 (4:1)

2015-10-26 09:08:03(ost. akt: 2015-10-26 09:20:40)

Autor zdjęcia: Cezary Piotrowski

Po fantastycznej grze Fala Warpuny pokonała jednego z kandydatów do wygrania ligi okręgowej Vęgorię Węgorzewo
Mecz ustawiła pierwsza połowa, w której zawodnicy z Warpun strzelili 4 bramki tracąc tylko jedną. Na początku meczu już w 12 minucie Piotr Piotrowski daje Fali prowadzenie , na 2:0 atomowym strzałem zza pola pola karnego podwyższa Daniel Wójcik. Nadchodzi 39 minuta meczu i najpiękniejsza akcja meczu- trójkowe zagranie klepką Łukasza Kurty, Daniela Wójcika i Marcina Paszkowskiego ten ostatni zamienia na bramkę - jest 3:0. W 43 minucie Maliszewski z karnego zmniejsza rozmiary porażki, jednak za minutę mamy natychmiastową odpowiedź Fali gol Konrada Gorczycy i 4:1. W drugiej połowie Vęgoria stara się odrobić straty, strzela bramkę na 4:2 , ale tego dnia Fala była nie do pokonania, a wygraną przypieczętował Paweł Nowicki golem w 86 minucie na 5:2.

Fala: Bochno, Dudkowski, J.Wójcik, Borowski, Bieluń, Gorczyca, P.Nowicki, D.Wójcik, Paszkowski, Kurta, Piotrowski oraz K.Graczyk, M.Graczyk, A.Nowicki, D. Ślązak.
Bramki : Piotrowski 12min, D.Wójcik 38min, Paszkowski 39min, Gorczyca 44min, P.Nowicki 86 min, dla Vęgorii : 43min, 57min Maliszewski.