GKS LZS Start Kozłowo vs Śniardwy Orzysz

2015-10-05 22:16:25(ost. akt: 2015-10-05 22:27:47)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Orzoł

To nie był dobry weekend dla startu. Drużyna z Kozłowa zremisowała bezbramkowo na własnym boisku z Śniardwami Orzysz.
Brak kilku podstawowych graczy zdecydowanie miało wpływ na grę gospodarzy, pierwsze 45 min bardzo słabe większość czasu na własnej połowie odpierając ataki rywali, w 25 minucie start mógł wyjść na prowadzenie po strzale Arkadiusza Forusia, lecz piłka trafiła prosto w bramkarza. Druga część spotkania zdecydowanie lepsza gospodarze zaczęli atakować bramkę rywala stwarzając akcje, w 60 min po zagraniu ręką rywala, sędzia podyktował rzut karny, Sebastian Biedka uderzył w poprzeczkę bramki. Kolejną szansę na zdobycie gola w 70 min miał Konrad Majewski ale z rzutu wolnego uderzył w słupek. Końcowy wynik 0:0. Kolejnym rywalem Kozłowa będzie Tęcza Biskupiec.