Wielkie emocje na stadionie Wilczka czyli pierwsze zwycięstwo Fali Warpuny na wyjeździe

2015-10-05 08:51:30(ost. akt: 2015-10-05 08:59:57)

Autor zdjęcia: Cezary Piotrowski

W 11 kolejce rozgrywek piłkarskiej klasy okręgowej Fala Warpuny pokonała na wyjeździe Wilczek Wilkowo 3:2 do przerwy remisując 1:1.
Już w 9 minucie Fala powinna prowadzić,kiedy to po kontrze i wyjściu sam na sam Konrada Gorczycy tylko słupek uratował gospodarzy od straty bramki.
Kilka minut później jest 1:0 dla Wilkowa. Po stracie bramki Fala stara się jak najszybciej wyrównać, kilka razy "gotuje się" pod bramką gospodarzy i po jednej z takich akcji w zamieszaniu na polu karnym Piotr Piotrowski znalazł się w odpowiednim miejscu i mamy 1:1. W drugiej połowie meczu to Wilczek posiada przewagę, Fala mądrze się broni, a po jednej z nielicznych kontr gości fenomenalnym strzałem zza pola karnego popisuje się Piotrowski i piłka wpada w samo okienko bramki Wilczka.
Co prawda po mocno naciąganym rzucie karnym Gospodarze wyrównują na 2:2, ale w 89 min. to Fala golem Pawła Nowickiego ustala wynik meczu na 3:2 i wywozi 3 punkty z Wilkowa.