Konrad Gorczyca - Król Asyst

2015-09-28 11:52:36(ost. akt: 2015-09-28 17:40:44)

Autor zdjęcia: Cezary Piotrowski

Cenne zwycięstwo Fali Warpuny nad Victorią Baroszyce. W 10 kolejce rozgrywek klasy okręgowej Fala pokonała Victorię Bartoszyce 4:2 (1:0).
W sobotę na boisku w Zyndakach kibice obejrzeli emocjonujący mecz Fali z Victrorią Bartoszyce.
Już w 13 minucie po rajdzie Konrada Gorczycy prawą stroną Łukasz Kurta strzałem pod poprzeczkę daje prowadzenie gospodarzom. Fala kontroluje przebieg meczu i w 56 minucie po kolejnym świetnym zagraniu Gorczycy Piotr Piotrowski głową zdobywa bramkę na 2:0. Po dość kontrowersyjnym rzucie karnym Victoria zdobywa bramkę na 2:1 i po kilku minutach po składnej akcji doprowadza do remisu 2:2. Kiedy wszyscy na stadionie zastanawiają się czy Fala znowu wypuści wygraną z rąk Konrad Gorczyca ucieka obrońcom strzela w długi róg bramki - bramkarz Victorii broni, ale przy dobitce Daniela Wójcika jest już bezradny mamy 3:2. Po kilku minutach po świetnym wykonaniu rzutu rożnego Marcin Paszkowski pięknym strzałem pod poprzeczkę ustala wynik meczu na 4:2. Trzy punkty zostały w Warpunach.