Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Family Cup na rowerach w Sorkwitach

2014-05-06 09:54:47 (ost. akt: 2014-05-06 11:40:56)
2 maja odbyły się w Sorkwitach zawody z cyklu Family Cup w kolarstwie

2 maja odbyły się w Sorkwitach zawody z cyklu Family Cup w kolarstwie

Autor zdjęcia: GOK Sorkwity

Ponad stu kolarzy wystartowało w kolarskich zawodach z cyklu Family Cup, które w piątek 2 maja odbyły się w Sorkwitach.

Cykl Family Cup to amatorskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim, które w tym roku odbywają się już po raz 19. Jednak po raz pierwszy w historii zawodów, jedna z eliminacji odbyła się w Sorkwitach. Na starcie stanęło ponad stu kolarzy w różnych kategoriach wiekowych.

Wyniki:

Kategoria A/K
 
1. Markowska Marta (62)- Gdańsk, woj. pomorskie
2. Markowska Malwina (63) - Gdańsk, woj. pomorskie
3. Świąć Magdalena (59) - Mrągowo, woj. warm. - maz.
4. Markowska Melania (65) - Mrągowo, woj. warm. - maz.

Kategoria A/M

1. Maleszka Mateusz (27) - Olsztyn, woj. warm. - maz.
2. Daszkiewicz Oliwier (38) - Mrągowo, woj. warm. - maz.
3. Chrążewicz MAteusz (56) - Sorkwity, woj. warm. - maz.
4. Watowski Kamil (53) - Sorkwity, woj. warm. - maz.
5. Parzych Maciej (28) - Mrągowo, woj. warm. - maz.
6. Choromański Hubert (30) - Mrągowo, woj. warm. - maz.
7. Domański Filip (13) - Bartoszyce, woj. warm. - maz.
8. Kurta Dawid (68) - Mrągowo, woj. warm. - maz.

Kategoria B/K
 
1. Romaniuk Julia (57) - 9:40.82 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
2. Nowosielska Julia (11) - 9:42.27 - 1.45 - Bartoszyce, woj. warm. - maz.
3. Bladosz Magda (48) - 10:10.63 - 29.81 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
4. Stąpel Weronika (12) - 12:05.56 - 2:24.7 - Bartoszyce, woj. warm. maz.
5. Rogińska Olga (49) - 12:29.02 - 2:48.2 - Mrągowo
6. Domańska Gabriela (10) - 13:19.09 - 3:38.2 - Bartoszyce, woj. warm. - maz.
7. Kodż Kornelia (44) - 13:25.88 - 3:45.0 - Mrągowo
 
Kategoria B/M
 
1. Nalepa Bartosz (31) - 8:49.91 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
2. Samul Bartosz (32) - 9:16.28 - 26.37 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
3. Reginia Sebastian (36) - 10:03.25 - 1:13.3 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
4. Kurta Szymon (37) - 10:14.93 - 1:25.0 - Mrągowo, warm. - maz.
5. Olender Kacper (39) - 10:18.11 - 1:28.2 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
6. Świątek Maciej (19) - 10:18.33 - 1:28.4 - Bartoszyce, woj. warm. maz.
7. Stachelek Jakub (29) - 11:06.07 - 2:16.1 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
8. Kodż Jakub (46) - 11:09.88 - 2:19.9 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
9. Frątczak Dawid (8) - 11:23.55 - 2:33.6 - Bartoszyce, woj. warm. - maz.
10. Purzycki Jakub (51) - 11:23.63 - 2:33.7 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
11. Wiatrow Filip (52) - 12:48.08 - 3:58.1 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
12. Kodż Kacper (45) - 13:12.55 - 4:22.6 - Mrągowo, woj. warm. - maz.

Kategoria C/M

1. Banul Konrad (23) - 11:00.20 - Chorzele, woj. mazowieckie
2. Swiąć Michał (43) - 12:14.28 - 1:14.0 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
3. Magun Sebastian (41) - 12:21.04 - 1:20.8 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
4. Kłos Jakub (42) - 12:33.29 - 1:33.0 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
5. Pogorzelski Sebastian (40) - 12:59.80 - 1:59.6 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
6. Ulatowski Adam (61) - -1 - Sorkwity, woj. warm. - maz.
7. Szczepański Dawid (69) - DNF - Sorkwity, woj. warm. - maz.

Kategoria D/K

1. Chmielewska Magda (3) - 11:40.73 - Kętrzyn, woj. warm. - maz.
2. Jaremko Nina (6) - 14:22.61 - 2:41.8 - Bartoszyce, woj. warm. - maz.

Kategoria D/M

1. Baranowski Dawid (47) - 10:30.71 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
2. Ciszek Radosław (25) - 12:08.33 - 1:37.6 - Sorkwity, woj. warm. - maz.
3. Kowalewski Konrad (60) - 13:11.34 - 2:40.6 - Sorkwity, woj. warm. - maz.
 
Kategoria E/K

1. Walendzewicz Małgor (5) - 12:16.34 - Suwałki, woj. podlaskie
2. Świątek Elżbieta (18) - 13:14.85 - 58.51 - Bartoszyce, woj. warm. - maz.
 
Kategoria F/M
 
1. Sikorski Krystian (14) - 13:11.18 - Bartoszyce, woj. warm. - maz.
DNS. Reginia Łukasz (35) - -1 - Mrągowo, woj. warm. - maz.

Kategoria G/M


1. Hanke Mateusz (58) - 11:45.42 - Sorkwity, woj. warm. - maz.
2. Szczygielski Paweł (2) - 12:31.73 - 46.31 - Szczytno, woj. warm. - maz.
3. Michalczuk Przemysła (66) - 13:01.44 - 1:16.0 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
4. Frej Przemysław (20) - -1 - Olsztyn, woj. warm. - maz.
5. Guzewicz Artur - -1 - Olsztyn, woj. warm. - maz.
DNS. Russak Michał (24) - - Sorkwity, woj. warm. - maz.

Kategoria H/M

1. Maleszka Grzegorz (26) - 11:42.42 - Olsztyn, woj. warm. - maz.
2. Janecki Robert (22) - 12:31.19 - 48.77 - Mrągowo, woj. warm. maz.
3. Banul Rafał (21) - 13:19.34 - 1:36.9 - Chorzele, woj. mazowieckie
4. Krywko Paweł (16) - 13:48.17 - 2:05.7 - Bartoszyce, woj. warm. maz.
5. Mrakowski Rafał (64) - -1 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
6. Merkiewicz Olgierd - -1 - Przasnysz, woj. mazowieckie
7. Szymajda Tomasz (4) - -1 - Lublin, woj. lubelskie
DNS. Kurta Krzysztof (67) - - Mrągowo, woj. warm. - maz.

Kategoria I/M

1. Kollender Paweł (55) - 13:14.72 - Olsztyn, woj. warm. - maz.
2. Świątek Artur (17) - -1 - Bartoszyce, woj. warm. - maz.
3. Wróblewski Janusz (9) - -1 - Bartoszyce, woj. warm. - maz.
4. Rogiński Marek (50) - -1 - Mrągowo, woj. warm. - maz.
5. Grochowski Jan (7) - -1 - Olsztyn, woj. warm. - maz.

źródło: strona gminy Sorkwity
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages