Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Diamentowy Laur trafił na Ranczo Frontiera z Warpun

2014-04-05 15:58:07 (ost. akt: 2014-04-05 16:18:17)
Sylwia Szlandrowicz podczas gali Laur "Najlepszym z Najlepszych"

Sylwia Szlandrowicz podczas gali Laur "Najlepszym z Najlepszych"

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Sylwia Szlandowicz i Rusłan Kozynko z Rancza Frontiera w Warpunach wczoraj zostali nagrodzeni Diamentowym Laurem "Najlepszym z Najlepszych" przyznanym za zasługi w promowaniu Warmii i Mazur w kraju i za granicą.

Wczoraj (piątek) marszałek województwa Jacek Protas podczas gali wręczył statuetki „Laur Najlepszym z Najlepszych”. To nagroda dla osób i instytucji, których sukcesy na skalę ogólnopolską i międzynarodową przyczyniły się do promocji Warmii i Mazur w 2013 roku.

Wśród nagrodzonych znaleźli się właściciele Rancza Frontiera z Warpun Sylwia Szlandrowicz i Rusłan Kozynko, którzy w minionym roku po raz kolejny zachwycili produkowanymi u siebie w Gospodarstwie Ekologicznym serami. Nagrodzeni Złotym Medalem na Targach „Smaki Regionów” w Poznaniu za Ser Frontiera Dżersejan. Targi Smaki Regionów, w swoim założeniu promują naturalną, certyfikowaną żywność tradycyjną. Organizowane są wspólnie przez Międzynarodowe Targi Poznański i Związek Województw RP.

— Ogromnie dziękujemy za docenienie naszej pracy — mówią właściciele Rancza Frontiera.

Uroczysta gala odbyła się na scenie w Teatrze im. Jaracza, gdzie statuetki otrzymało ponad 30 osób i przedstawicieli instytucji oraz firm w kategoriach: sport, kultura, nauka, działalność społeczna, rolnictwo, żywność regionalna, turystyka, rozwój społeczno-gospodarczy regionu. Wręczono także laury za wyjątkowe osiągnięcia — platynowy i diamentowe.WIĘCEJ O GALI

To była już XI Gala „Laur Najlepszym z Najlepszych”ZOBACZ ZDJĘCIA
oprac. ed-b


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages