Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Gmina bawi się na andrzejkach

2013-11-26 12:00:00 (ost. akt: 2013-12-03 11:46:40)

Autor zdjęcia: GOK Sorkwity

Mieszkańcy gminy Sorkwity nie mogą narzekać na brak imprez andrzejkowych. Do tej pory zabawy współorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Sorkwitach odbyły się między innymi w Choszczewie i Pustnikach.

Andrzejki w Choszczewie podzielone były na dwie części. Pierwszą z nich zaadresowano do najmłodszych mieszkańców, którzy brali udział w konkursach i zabawach. Nie zabrakło oczywiście andrzejkowych wróżb, a w chwilach przerwy – słodyczy i napojów. Dzieci, za udział w konkursach otrzymały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Sorkwity Józefa Maciejewskiego. 
Drugim etapem pięknego wieczoru była zabawa dla dorosłych mieszkańców. Uczestnicy spędzili tę wyjątkową noc przy dobrym jedzeniu, muzyce i tańcach. Autorką tego kolejnego już wydarzenia była niezawodna Pani sołtys Dagmar Zajko.


Tego samego dnia (23 listopad) zabawa andrzejkowa zagościła także w Pustnikach. Podobnie jak w Choszczewie impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem. Organizatorem zabawy była Zuza, którą wsparła Rada Sołecka w składzie: Barbara Nastaj, Teresa Zuzelska, Teresa Szylińska i Iwona Zuzelska.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages