Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Dźwiękospacery. Otwarte spacery dla dzieci i młodzieży

2013-08-26 13:38:23 (ost. akt: 2013-08-26 14:02:53)
Dźwiękospacery już w najbliższy weekend odbędą się w Sorkwitach

Dźwiękospacery już w najbliższy weekend odbędą się w Sorkwitach

Autor zdjęcia: fabrykautu.wordpress.com

W piątek i sobotę (30-31 sierpnia) w Sorkwitach Rafał Kołacki poprowadzi otwarte warsztaty- Dźwiękospacery. Zajęcia odbywać się będą w świetlicy GOK, w godzinach od 12 do 15.

— Podczas warsztatów w Sorkwitach wspólnie przejdziemy proces „czyszczenia uszu”, dokonamy analizy sorkwickiego środowiska dźwiękowego, a także poznamy terminy takie jak: ekologia akustyczna, pejzaż dźwiękowy czy field recording — zapowiada Rafał Kołacki, prowadzący warsztaty. — Efektem działań będzie opracowanie przez uczestników unikalnych tras dźwiękowych oraz zarejestrowanie lokalnych audioopowieści.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Fabryka UTU wraz z partnerami Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych "Aktywne Sorkwity" i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sorkwitach. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a współfinansowany jest ze środków Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Soundwalks: Dźwiękospacery, to interdyscyplinarny projekt nieformalnej edukacji, badający środowisko akustyczne człowieka wraz z jego całym kontekstem. Niekonwencjonalne działania, głównie w formie warsztatów i wspólnych koncertów, skierowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży z niewielkich miejscowości woj. warmińsko-mazurskiego.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages