Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Odbyła się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych2013-07-23 14:50:07 (ost. akt: 2013-07-23 14:54:28)

Autor zdjęcia: GOK Sorkwity

Kilkudziesięciu wystawców przyjechało w minioną niedzielę do Sorkwit na IV Warmińsko-Mazurską Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. Impreza, którą zorganizowano na placu przy Gimnazjum upłynęła w miłej atmosferze i przy pięknej pogodzie.- Wystawa odbyła się drugi raz w Sorkwitach, na Warmii i Mazurach zagościła po raz czwarty - powiedział Józef Maciejewski, wójt gminy Sorkwity. - W tym roku liczba uczestników była znacznie większa od zeszłorocznej; do Sorkwit przyjechało ponad 40 wystawców. To nas cieszy i pokazuje, że nasza gmina jest dobrym miejscem do organizacji tego typu imprez.Wśród wystawców znaleźli się reprezentanci niemal wszystkich zakątków Polski. Swoją obecnością imprezę zaszczycili także Litwini.

- Jury oceniało około 80 psów, które zaprezentowały się na wystawie - powiedziała Joanna Marchlewicz, Prezes Polskiej Federacji Kynologicznej. - Czworonogi walczyły o prestiżowe nagrody: różnego rodzaju certyfikaty, puchary i dyplomy za czempionaty.Zwycięzcą całej wystawy został czerwony seter irlandzki Lofty All My Fellow. Tytuł "Best Publiczności" otrzymał owczarek niemiecki długowłosy Pandra Wenwadera. Na podium stanął także owczarek niemiecki długowłosy Harry Alfa.


Puchary dla zwycięzców wręczyli: Wójt Gminy Sorkwity Józef Maciejewski i Przewodnicząca Rady Gminy Sorkwity Barbara Zmitrowicz-Wiszniewska.

pk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ron do qed #1153030 | 89.229.*.* 26 lip 2013 09:25

  obywatel przeprasza,ze nie czyta ze zrozumieniem Przed rokiem wystawa zgromadziła około 65 wystawców z całej Polski. Organizatorzy liczą, że w tym roku impreza będzie cieszyć się jeszcze większą popularnością. Impreza rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na terenie Gimnazjum w Sorkwitach. Przeczytaj cały tekst: Zapraszamy do Sorkwit na Międzynarodową Wystawę Psów - Sorkwity http://sorkwity.wm.pl/164096,Zapraszamy- do-Sorkwit-na-Miedzynarodowa-Wystawe-Pso w.html#ixzz2a8MrqBlm W tym roku liczba uczestników była znacznie większa od zeszłorocznej; do Sorkwit przyjechało ponad 40 wystawców. Przeczytaj cały tekst: Odbyła się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

 - Sorkwity http://sorkwity.wm.pl/164829,Odbyla-sie- IV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych. html#ixzz2a8N5EULI

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ron #1150991 | 89.229.*.* 23 lip 2013 21:29

  Nic dziwnego ,że gmina tak słabo stoi finansowo. Okazuje się, że czterdzieści to więcej niż 65 ( tylu wystawców wg tego samego źródła brało udział w ubiegłym roku). Pała z matmy panie wójcie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages