Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Wojciech Gniady został dyrektorem GOK w Sorwitach

2013-04-16 12:31:29 (ost. akt: 2013-04-16 14:46:29)
Wojciech Gniady został dyrektorem GOKu w Sorkwitach

Wojciech Gniady został dyrektorem GOKu w Sorkwitach

Autor zdjęcia: Archiwum KMGminny Ośrodek Kultury w Sorkwitach ma nowego dyrektora. Został nim Wojciech Gniady z Mrągowa. Dziś (16.04) rozpoczął pracę.O fotel dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Sorkwitach ubiegało się 7 kandydatów. Do konkursu zgłosiło się 4 mieszkańców Mrągowa i po jednym z Pisza, Piecek i... Warszawy. Zdaniem komisji konkursowej, najlepszym kandydatem ubiegającym się o posadę okazał się Wojciech Gniady z Mrągowa. W uzasadnieniu wyboru czytamy: "Kwalifikacje oraz wykształcenie kandydata spełniają zakres wymagań jakie postawiono przed kandydatami w ogłoszeniu. Pan Wojciech Gniady posiada zadowalający zasób wiedzy oraz doświadczenie do pracy na ww. stanowisku."- Cieszę się, że to właśnie moja kandydatura okazała się najlepsza - skomentował Wojciech Gniady, który dziś pierwszy raz pojawił się w pracy. - Myślę, że sprostam postawionym wymaganiom i pokażę, że potrafię kierować kulturalną placówką. Zresztą podchodzę do tego ambicjonalnie - mam coś do udowodnienia temu powiatowi i chyba też sobie...Wojciech Gniady jest emerytowanym wojskowym. Obecnie pełni funkcję radnego Rady Miejskiej w Mrągowie i prezesa Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego. 

- Moje pierwsze plany i działania w Sorkwitach? To z pewnością zmiana wizerunku kulturalnego gminy, który został popsuty przez politykę - mówi Wojciech Gniady. - Muszę to zmienić i pokazać, że w tej gminie da się organizować piękne imprezy i przyciągać turystów i gości. Mam wiele zapału do tej pracy, ufam ludziom i mam nadzieję, że szybko zrealizuję swój cel.Pierwszą imprezą jaką zorganizuje GOK pod kierownictwem Gniadego będzie tegoroczna majówka. Wydarzenie odbędzie się w tym roku w Zyndakach. - Już teraz zachęcam wszystkich czytelników do zarezerwowania sobie czasu, bo z pewnością nasz majówkowy program będzie ciekawy - zachęca nowy dyrektor.Wojciech Gniady dodaje, że pracę w GOK będzie łączył z funkcją radnego Mrągowa i prezesa Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego. Z tej ostatniej zapowiedział rezygnację na jesieni tego roku.To nie jedyne zmiany na ważnych stanowiskach w gminie Sorkwity. Po długiej przerwie gmina doczekała się w końcu nowego sekretarza. Została nim Małgorzata Kazimierowicz - dotychczasowa kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Urzędzie Gminy w Sorkwitach.


Paweł Krasowski
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (48) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. as #1144844 | 89.229.*.* 16 lip 2013 18:35

  Dzięki za Janiszewo.Dzieci miały radoche,pierwszy raz ktoś do nich przyjechał.Nam starym też było miło.Zapraszamy częściej.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ted #1115635 | 89.229.*.* 17 cze 2013 08:50

  Wylaliście na człowieka tyle błota.Prawda jest inna ten Gość ma klasę,chce i potrafi pracować,umie jednać sobie ludzi.On lubi to co robi.Brawo Dyrektorze.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Alex #1092693 | 89.229.*.* 22 maj 2013 22:26

  Jerzy Nagraba,,Dzięcioł,, na dyrektora GOKU a na Wójta Rudolf S i będzie git to wam kiedyś by pasowało co nie.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. zyndak #1084265 | 37.31.*.* 14 maj 2013 12:31

  tą ziemię przygotował nowy dyr. GOK-u czyżby chęć na nowe stanowisko?????? wójta?????

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Hej ! #1074285 | 89.229.*.* 4 maj 2013 03:31

  Jak tam majówka w Zyndakach?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (48)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages