Piątek, 9 października 2015. Imieniny Arnolda, Ludwika, Sybili

W Warpunach odbył się drugi piłkarski bal

2012-11-19 09:46:04 (ost. akt: 2012-11-19 17:45:45)

Autor: Paweł Krasowski

Ponad 50 osób bawiło się na drugim piłkarskim balu Fali Warpuny. Okazją do jego zorganizowania było zakończenie udanej rundy jesiennej. Podczas imprezy nie zabrakło podsumowań, pysznego jedzenia, prezentów i dobrej zabawy.

Piłkarski bal sportowca to pomysł zarządu klubu Fala Warpuny, który na początku tego roku postanowił integrować sympatyków drużyny nie tylko poprzez sport.
Zobacz: Fala Warpuny na nowo integruje mieszkańców


- Pierwszy bal zorganizowaliśmy 21 stycznia - wspomina Czesław Chotkiewicz, wiceprezes klubu piłkarskiego Fala Warpuny. - Wcześniej w naszej gminie nie było takiego wydarzenia. Pierwsza impreza okazała się "strzałem w dziesiątkę", dlatego jeszcze w tym roku postanowiliśmy zorganizować jej drugą edycję.


Drugi piłkarski bal odbył się w minioną sobotę. Bawiło się na nim ponad 50 osób. Wśród nich nie zabrakło piłkarzy, sympatyków drużyny do których zaliczają się między innymi wójt Sorkwit Józef Maciejewski i dyrektor ZS w Warpunach Jan Narewski.

- Cieszę się, że zarząd klubu potrafi integrować mieszkańców nie tylko poprzez sport, ale i przez zabawę - powiedział Józef Maciejewski. - Będę wspierał tę inicjatywę. To ważne wydarzenie w naszej gminie.


Ważnym gościem balu był trener Fali Warpuny Artur Twardowski, który przejął zespół w przerwie letniej. Przypomnijmy, to pod jego wodzą Fala w sezonie jesiennym w świetnym stylu została mistrzem jesieni w grupie pierwszej i ma A-klasowe aspiracje.

- Takiego balu mogą Fali pozazdrościć inne kluby w naszym powicie - mówił trener. - Dziś się bawimy, ale i pamiętamy o treningach, by dobrze wypaść na wiosnę.


Podczas balu zarząd klubu obdarował piłkarzy drobnymi upominkami. Imienne bombki choinkowe wręczyli zawodnikom Eugeniusz Piotrowski, kierownik drużyny i Teresa Smolińska, sekretarz klubu. Główny sponsor Fali Warpuny Dariusz Wyrostek ufundował pieczonego prosiaka, którym raczyli się wszyscy uczestnicy balu. Do tańca przygrywał zespół Kazimierza Kwiatkowskiego, a sprawną obsługę sali zapewniły panie z przedszkola w Zyndakach.

- Nasz klub działa prężnie, mamy wielu przyjaciół, którzy nas wspierają. Chcemy integrować lokalną społeczność, całe środowisko piłkarskie i promować futbol - dodał Czesław Chotkiewicz.

Paweł Krasowski
Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 19 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

 1. Kibic #901586 | 79.162.*.* 29 lis 2012 12:20

  Ale to kto gra w tej drużynie?Widać tylko starszych panów i panie?Są tam jacyś piłkarze czy to drużyna III wieku?

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Tedy #898584 | 46.77.*.* 27 lis 2012 08:06

  Wspaniały Turysto - jesteś po prostu mocno chory i zmień kierunek tu nie ma przychodni psychiatrycznych.

  Ocena komentarza: warty uwagi (14) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Do tej trasy tam i z powrotem #897025 | 83.9.*.* 25 lis 2012 19:02

   G.K.S Start Kozłowo miał swoją zabawę na zakończenie sezonu w restauracji Martin pan Darek Lentas nie ma szczęścia napracuje się i tak tego nie docenią .

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. do na trasie #897013 | 89.201.*.* 25 lis 2012 18:50

   a ty na tej trasie to pracujesz jako?????????????

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. gosc #896724 | 188.33.*.* 25 lis 2012 14:12

    a świniak fajowy;)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (19)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages